NOBANANAS?

Jah, meil ei ole banaane! No Bananas tähendab kõige paremaid marju, mida sa eales maitsnud oled – korjame ja müüme eranditult küpset ja magusat kraami, erinevalt banaanidest, mis toorete ja rohelistena puu otsast alla tuuakse.

Sest meie jaoks on esmatähtis MAITSE. Meie marjad ON esimene klass! Magusad, küpsed, igast otsast valmis – viivad keele alla. Kui peaksid meie käest mõne maitsetu maasika saama, anna kohe märku, saad raha tagasi!

Lisaks maasikatele püüame hooaja arenedes ka muud küpsed saadused sinuni tuua – vaarikad, kultuurmustikad, murelid, aga ka herned ja kukeseened. Peaasi, et on viimase vindi peal valmis ja head!

PÄRITOLU

Kodumaised marjad on need kõige paremad, aga kust sa aprillis-mais ikka maasikaid võtad? Külmkapist? No Bananas põllud asuvad soojas Hispaanias, kus esimesed maasikad juba siis valmis on, kui siin lumi alles sulab.

Nii saavad eestimaised marjasõbrad oma vitamiininälga juba varakevadel kustutama hakata, kuni marjahooaja lõpuni välja. Loomulikult pakume ka kodumaiseid marju, kui need ükskord valmis saavad.

Meie maasikapõllud asuvad Huelva piirkonnas ja murelipõllud Lleridas, Zaragozas ja Jertes (Hispaania) ning kogu korjamine, marjade pakkimine, ladustamine ja transport on korraldatud täiesti naturaalselt, ilma igasuguse keemia ja imerohtudeta. Me järgime hoolega Euroopa direktiive ning kõik meie põllud vastavad kehtivatele ISO standarditele.

UUDISED

Marjarohket suve! 14.07.2016 / No Bananas

Palju tänu teile, armsad No Bananase sõbrad! Suur rõõm oli teid ka sel kevadel suurte ja magusate marjadega kostitada. Soovime teile marjarohke suve jätku ning kohtumiseni juba järgmisel kevadel! No Bananas tiim.

Sulgeme No Bananase müügileti Lasnamäe Prismas. 13.06.2016 / No Bananas

Alates 14.06.2016 on No Bananase müügilett Lasnamäe Prismas suletud. Lähimad müügiletid asuvad Lasnamäe Centrumis, Pirita Selveris ja Sikupilli Prismas. Ootame teid!

Sulgeme No Bananase müügileti Mustamäe Keskuses. 03.06.2016 / No Bananas

Alates 04.06.2016 on No Bananase müügilett Mustamäe Keskuses suletud. Lähimad müügiletid asuvad Mustika Keskuses, Kadaka Selveris ja Kristiine Keskuses. Ootame teid!

Tule meile tööle! 26.02.2016 / No Bananas

No Bananas ootab ka sel hooajal oma unistuste meeskonda õpihimulisi särasilmseid klienditeenidajaid.
Kui sa otsid tööd, oled vähemalt 18 ning sulle meeldib inimestega suhelda, siis see pakkumine võib olla just sulle!
No Bananas kaubamärk kuulub OÜ-le Get Fresh Estonia OÜ. Ettevõtte asutaja ja tegevjuht Keronen on marjaäris tegutsenud juba ligi 20 aastat ning tunneb heade marjade saladusi peensusteni väga hästi. Maitsvaid mitte-banaane pakutakse kõigis suuremates Tallinna kaubanduskeskustes.
No Bananas hindab oma töötajates eelkõige tahet tööd teha, nobedaid näppe, säravaid silmi ja arenemissoovi. Eelnev müügitöö kogemus tuleb kasuks, kuid pole esmatähtis, sest meil on kogunenud piisavalt oskusi, et igast inimesest oma ala professionaal vormida.
No Bananase müügiinimesel peab olema tahe proovida uusi asju ning julgust suhelda. Ettevõttes töötades on võimalus oma silmaga näha ja omal nahal kogeda, mida tähendab töötada toimivas meeskonnas.
Rääkides  arvudest, on marjamüüja põhipalk 4 euro/tund (bruto) + boonussüsteem. Samas ettevõtte parim müüja teenib iga kuu de facto brutos 13 eurot tunnis. Vähem olulisem pole vääriline tasu isikliku arengu eest ning lisaks omandab iga No Bananase töötaja kogemusi, mida pole võimalik numbrites mõõta ega rahasse arvutada.
Lisaks sellele, et töö on puhas maasikas ning palk magus, teeb No Bananas igast meeskonnaliikmest superstaari. Toetades ning luues töötajates tunde, et mis ka ei juhtuks, alati on seljataga olemas kogu tiim oma nõuannete ning kogemustega.
No Bananas märkab tegijat ning ei mingeid banaane! Näiteks, algaval 2016 hooajal oleme edutanud 2 eelmise hooaja parimat klienditeenindajat müügiedendajateks.
Kui eelnev jutt tekitas sinus ootusärevust ja soovi end müügi alal proovile panna, siis tõenäoliselt oled just sina see, keda me oma meeskonda otsime! Kandideerimiseks kliki siia

Teeme sinu suu jälle marjaseks! 20.03.2015 / No Bananas

Pikk talv on seljatatud ja No Bananas on jälle platsis. Lubame sulle, et alates 26. märtsist saad sa just meie lettidelt noppida selle kevade kõige magusamad ja mahlasemad mammud. Mmmm… kas suu juba vesistab?
Üks äge asi veel – sel kevadel on meie lookas letid ka Stockmannis, Ülemiste Keskuses koguni kahes kohas, Merimetsa Selveris ja Kadaka Selveris

Tule, marjad on küpsed!

Juhhuu! – ilusat suve kõigile! 15.07.2014 / No Bananas

Loodetavasti jõudsid kõik õigel ajal jaole ja said suu magusaks meie tõeliselt pirakatest, igast otsast valminud ja ülimagusatest marjadest – murelitest, mustikatest, vaarikatest või maasikatest…

No Bananas pakib selleks suveks oma letid kokku ja asub ettevalmistusi tegema, et pakkuda teile järgmisel hooajal taas neid kõige suuremaid, magusamaid, küpsemaid ja ilusamaid marju… ja kindlasti tahame teid taas millegagi ka üllatada.

Seniks aga – juhhuu! – ilusat suve kõigile!

Kohtumiseni uuel kevadel!
No Bananas tiim

Veel jõuad! 11.07.2014 / No Bananas

No Bananase letid on avatud veel vaid selle pühapäevani ehk 13.juulini. Aga seni jõuad veel kindlasti suu magusaks teha! Me ootame Sind väga!
Esmaspäevast oleme juba suletud ja hakkame valmistuma järgmiseks toredaks hooajaks.

Rock’n’Cherry – elumagus Picota murel! 26.06.2014 / No Bananas

Tähelepanu! No Bananase lettidel on võtnud koha sisse uus raju tegija – lava on vallutanud kuulsad Picota murelid! Nad on küpsenud elumagusaks Jerte oru päikeselistel nõlvadel Lääne-Hispaanias ja kogunud endasse ületamatu staarikvaliteedi.

Neid erilisi mureleid saab nautida vaid lühikese aja jooksul juuni lõpust juuli alguseni ja seepärast on nad toodud sinuni erilise hoole ja armastusega. Ikka ja ainult selleks, et Su maitsemeeli rokkida!

NB! Jälgi meid hoolega FB-s, sest läheb MÄNGUKS ja võita võib tervelt 10 kg elumagusaid mureleid!

Hullult suur, hullult magus 01.06.2014 / No Bananas

Ai, kui suured, head ja magusad murelid lettidele on jõudnud!
Kui märkad silti Hull murel, siis tea, et tegemist on maailma kõige suuremate murelitega. Päriselt ka! Nii suuri – 32mm läbimõõduga – mureleid ei ole enne siinkandis nähtud
Nüüd on Sul võimalus seda Hullu murelit ka täitsa niisama saada, sest meie Facebooki lehel on toimumas põnev loosimäng. Mine hulluks kui lahe!

Müstiliselt magusad mustikad! 14.05.2014 / No Bananas

Kõigil, kes meie magusaid mustikaid proovivad, jääb kindlasti üle vaid nõustuda: tõepoolest, täielik MÜSTIKAS!
Mingi hämara saladuse või üleloomuliku trikiga siiski tegu ei ole, lihtsalt on juba kord nii, et kultuurmustikad on võrratult magusad ning lisaks ka palju suuremad – nagu pöidlaotsad!

NOBANANAS

on Get Fresh Estonia OÜ kaubamärk. Oleme juba 17 aastat kättpidi marjaäris ning teame päris hästi, mis on hea marja saladus. Pakume oma maitsvaid mitte-banaane Eestis, Lätis ja Leedus!

Andero Keronen
Tegevjuht
Mob. +372 53 40 1960
andero.keronen@nobananas.eu

GET FRESH ESTONIA
Peterburi tee 88A, 11415 Tallinn, Estonia
Tel. +372 53 40 1960
Fax: +372 605 5990
Info: eat@nobananas.eu
www.nobananas.eu

Reg. nr. 12533428
KMKR nr. EE101689210
AS Swedbank konto nr. 221058827315
IBAN EE722200221058827315
SWIFT HABAEE2X