Meist

No Bananas müügipõhimõte – oleme tervislike ja värskete marjade müüja nr 1!

Esimene marjamüügi kogemus on meil aastast 1996. No Bananas tähendab kõige paremaid marju – korjame ja müüme eranditult küpset ja magusat kraami, erinevalt banaanidest, mis toorete ja rohelistena puu otsast alla tuuakse.
Meie tugevateks külgedeks on läbi mõeldud kontseptsioon, oma marjapõllud Hispaanias ja ühisele eesmärgile orienteeritud meeskond.

Kliendikesksus.

Meie jaoks on klient kõige olulisem. Märkame klienti ja hoolime temast. Püüame kliendi ootusi ületada, me oleme tähelepanelikud ja kuulame klienti – me teeme rohkem kui lihtsalt vaja.

Initsiatiiv.

Teeme tööd innukalt ja oleme oma töös täpsed. Iga töötaja on justkui iseseisev ettevõtja, kes pakub uusi lahendusi ja arendab ennast tööalaselt. Samas töötame ühise eesmärgi heaks ja austame oma ettevõtet.

Perspektiivikus ja julgus.

Oleme oma otsustes julged. Meie eesmärk on tagada ettevõtte jätkusuutlikkus ja kliendi soov meid uuesti külastada. Oleme innukad katsetama ja valmis ka põruma, et areneda. Oleme sitked, ei anna alla ja tegutseme, et jääda. Oleme pidevas muutumises – me ei saa kunagi valmis!
Usaldusväärsus ja asjatundlikkus.
Oleme siirad, enesekindlad ja võtame vastutuse oma sõnade, tegude ja lubaduste eest. Ühtlasi peame oluliseks teadmisi ja kompetentsust. Oleme alati valmis jagama teadmisi oma toodetest ja soovime, et klient lahkuks meie juurest teadliku ning rahulolevana. Oleme valdkonna eksperdid ning täiendame end pidevalt.

Meeskonnatunne.

Hindame meeskonnatööd ja pühendume ühisele eesmärgile – kliendi rahululolule. Väärtustame iga töötajat meeskonnas: anname ausat tagasisidet ja oleme abivalmid. Meie uks on avatud uutele töökatele ja innukatele kolleegidele.

No Bananase müüja tunnused: Olen parim tervislike ja värskete marjade müüja!

1. Olen uhke, et töötan organisatsioonis No Bananas.

Minust sõltub kliendi rahulolu, ettevõtte edu ja ka minu palk. Tunnen väga hästi meie tooteid ja tagan selle, et meie ostja jääb ostukogemusega rahule, tuleb meie juurest jälle marju ostma ning soovitab meid ka oma perele ja sõpradele. Olen oma tööandjale lojaalne ja austan tööandja vara.

2. Olen särav ja viisakas, hoian enda ümber korda.

Tööpäeva jooksul veendun, et minu välimus on enam kui lihtsalt korrektne: kannan alati puhast tööriietust ja nimesilti. Tean, et igapäevane viisakus koos meeldiva naeratusega on hea teeninduse juures kõige olulisem. Tervitan klienti ning jätan hüvasti, kasutan sõnu tänan ja palun. Vastutan oma töökoha hea väljanägemise eest: kontrollin kauba väljapanekut, letti ja hinnasilte terve päeva jooksul ning hoian puhtust. Tööajal on minu prioriteediks vaid töö.

3. Olen initsiatiivikas.

Olen teenindajana hakkaja ja võtan iseseisvalt otsuseid vastu. Puuduste märkamine on minu töös oluline – võtan vastutuse, et oma tööd ja ettevõtte tööd igapäevaselt parendada. Leian uusi lahendusi leti- ja tootepaigutuses ning kliendikontaktide loomisel. Lähenen klientidele individuaalselt, julgen esitada tooteargumente uuenduslikult. Tean, et minu aus tagasiside on ettevõtte juhtkonnale vajalik ja sellega arvestatakse.

4. Olen heatujuline ja avatud.

Minu tööpäev algab ja lõppeb hea tujuga. Kuigi töö võib aeg-ajalt olla rutiinne, saan hakkama, sest olen oma alal täpne ja kiire. Olen klientidega suhtlemisel aktiivne ja rõõmsameelne. Ma ei lase päeva jooksul tujul langeda.

5. Tahan, et igaüks tunneks meie marjade magusat maitset.

Märkan marjaletist möödujat ja kutsun ta marju maitsma. Iga müügiletist mööduja on meie potentsiaalne klient. Suhtlen kliendiga julgelt ja kindlalt, jään igas olukorras viisakaks.

6. Tahan olla parim!

Olen ambitsioonikas müüja. Kasutan teadlikult müügitöö nippe ja olen kliendiga suheldes loov – tahan jõuda kliendi südamesse. Lisaks kohustuslikule müügiprotsessile pakun kliendile ka teisi tooteid maitsta. Ma tean meie tooteid, olen ettevõtte üle uhke ning näitan seda välja.