Olen nr 1 müüja!

Olen parim tervislike ja värskete marjade müüja!

1. Olen uhke, et töötan organisatsioonis No Bananas.

Minust sõltub kliendi rahulolu, ettevõtte edu ja ka minu palk. Tunnen väga hästi meie tooteid ja tagan selle, et meie ostja jääb ostukogemusega rahule, tuleb meie juurest jälle marju ostma ning soovitab meid ka oma perele ja sõpradele. Olen oma tööandjale lojaalne ja austan tööandja vara.

2. Olen särav ja viisakas, hoian enda ümber korda.

Tööpäeva jooksul veendun, et minu välimus on enam kui lihtsalt korrektne: kannan alati puhast tööriietust ja nimesilti. Tean, et igapäevane viisakus koos meeldiva naeratusega on hea teeninduse juures kõige olulisem. Tervitan klienti ning jätan hüvasti, kasutan sõnu tänan ja palun. Vastutan oma töökoha hea väljanägemise eest: kontrollin kauba väljapanekut, letti ja hinnasilte terve päeva jooksul ning hoian puhtust. Tööajal on minu prioriteediks vaid töö.

3. Olen initsiatiivikas.

Olen teenindajana hakkaja ja võtan iseseisvalt otsuseid vastu. Puuduste märkamine on minu töös oluline – võtan vastutuse, et oma tööd ja ettevõtte tööd igapäevaselt parendada. Leian uusi lahendusi leti- ja tootepaigutuses ning kliendikontaktide loomisel. Lähenen klientidele individuaalselt, julgen esitada tooteargumente uuenduslikult. Tean, et minu aus tagasiside on ettevõtte juhtkonnale vajalik ja sellega arvestatakse.

4. Olen heatujuline ja avatud.

Minu tööpäev algab ja lõppeb hea tujuga. Kuigi töö võib aeg-ajalt olla rutiinne, saan hakkama, sest olen oma alal täpne ja kiire. Olen klientidega suhtlemisel aktiivne ja rõõmsameelne. Ma ei lase päeva jooksul tujul langeda.

5. Tahan, et igaüks tunneks meie marjade magusat maitset.

Märkan marjaletist möödujat ja kutsun ta marju maitsma. Iga müügiletist mööduja on meie potentsiaalne klient. Suhtlen kliendiga julgelt ja kindlalt, jään igas olukorras viisakaks.

6. Tahan olla parim!

Olen ambitsioonikas müüja. Kasutan teadlikult müügitöö nippe ja olen kliendiga suheldes loov – tahan jõuda kliendi südamesse. Lisaks kohustuslikule müügiprotsessile pakun kliendile ka teisi tooteid maitsta. Ma tean meie tooteid, olen ettevõtte üle uhke ning näitan seda välja.