VISIOON

No Bananas: visioon, missioon, kreedo

Visioon:

Saame kõige kliendikesksemaks ja asjatundlikumaks kvaliteetmarjade müüjaks maailmas.

Missioon:

Meie asjatundlik meeskond pakub pühendunult tervislikke ja värskeid maitseelamusi Tallinna ja Harjumaa parimates kaubanduskeskustes.

Kreedo:

Kliendikesksus.

Meie jaoks on klient kõige olulisem. Märkame klienti ja hoolime temast. Püüame kliendi ootusi ületada, me oleme tähelepanelikud ja kuulame klienti – me teeme rohkem kui lihtsalt vaja.

Initsiatiiv.

Teeme tööd innukalt ja oleme oma töös täpsed. Iga töötaja on justkui iseseisev ettevõtja, kes pakub uusi lahendusi ja arendab ennast tööalaselt. Samas töötame ühise eesmärgi heaks ja austame oma ettevõtet.

Perspektiivikus ja julgus.

Oleme oma otsustes julged. Meie eesmärk on tagada ettevõtte jätkusuutlikkus ja kliendi soov meid uuesti külastada. Oleme innukad katsetama ja valmis ka põruma, et areneda. Oleme sitked, ei anna alla ja tegutseme, et jääda. Oleme pidevas muutumises – me ei saa kunagi valmis!

Usaldusväärsus ja asjatundlikkus.

Oleme siirad, enesekindlad ja võtame vastutuse oma sõnade, tegude ja lubaduste eest. Ühtlasi peame oluliseks teadmisi ja kompetentsust. Oleme alati valmis jagama teadmisi oma toodetest ja soovime, et klient lahkuks meie juurest teadliku ning rahulolevana. Oleme valdkonna eksperdid ning täiendame end pidevalt.

Meeskonnatunne.

Hindame meeskonnatööd ja pühendume ühisele eesmärgile – kliendi rahululolule. Väärtustame iga töötajat meeskonnas: anname ausat tagasisidet ja oleme abivalmid. Meie uks on avatud uutele töökatele ja innukatele kolleegidele.